FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Muži A (ročníky a 1998) - Články a aktuality sezóna 2017 / 2018

Články

Muži výjezdy na sever Čech nezvládli a vrací se bez bodu

Pokud bude u mužů libereckých Panterů platit pořekadlo jak na nový rok, tak po celý rok, tak je letos příliš radosti ze hry pravděpodobně nečeká.

Muži prohráli v Ústí

Prvním vystoupením v novém ruce bylo pro Panteří muže utkání v Ústí nad Labem, kam dorazili z nejrůznějších důvodů v dosti oslabené sestavě.

Muži byli o víkendu stoprocentní a dotáhli se na čelo soutěže

Poslední zápasy letošního roku odehráli také muži Panterů. Na domácí palubovce Home Credit arény je čekaly týmy Rokycan a Plzně.

Muži A se ze západu Čech vrátili se třemi body

Na nejdelší letošní výjezd se vydali muži Pantherů třetí listopadovou sobotu. Čekal je výlet až do dalekých Františkových Lázní, kde se utkali s týmem Sokolova.

Oslabení muži opět prohráli, tentokráte s FBC Liberec B

V sobotu 4. 11. 2017 sehráli muži Pantherů další ze zápasů Divize A. Ve velice oslabené sestavě (bez 4 hráčů základního kádru, včetně brankáře) muži herně ani takticky nepřesvědčili a každou ze třetin prohráli o dvě branky. Konečným resultátem, tak bylo skóre 12:6 pro domácí FBC.

Aktuality

Klubové oblečení a doplňky

Připravujeme doplňky a oblečení v designu FBC Panthers Liberec. Až bude ke zveřejnění více informací, ihned se dozvíte.Jiří Smutný, 01.10.2017 16:00

Rozpisy tréninků pro všechny kategorie doplněny

Rozpisy tréninků pro všechny kategorie doplněnyTomáš Szabo, 17.08.2017 14:14