FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Muži „A“ mají z víkendu dva body

První listopadový víkend se panteřímu áčku přiliš nepovdel. Resp. Nepovedl se sobotní duel proti týmu Všestarů.

Panteři, řádně doplněni omladinou, zápas se Všestary nezvládli a již v první třetině inkasovali 6branek. Právě to udalo tón zbytku zápasu, kde liberečtí své šance zahazovali, naopak Všestary využily prakticky každou příležitost ke změně skóre, a tak je konečný brankový rozdíl pro domácí opravdu krutý.

FBC Panthers Liberec vs FBŠ Všestary 4:17 (1:6  0:6  3:5)

V neděli si Panteři odjeli spravit chuť do Mladé Boleslavi, které se celá sezona nedaří dle představ. Utkání přineslo vyrovnanou podívanou, kde domácí více hráli na míčku a Panteři měli více vyložených šancí. Oba týmy se vystřidaly v dvoubrankovém vedení, aby nakonec utkání dospělo do zaslouženého prodloužení, když liberečtí vyrovnávali pouhé dvě vteřiny před koncem řádné hrací doby.

V nastaveném čase se pak druhý bot uzmuli liberečtí Panteři a připsali si tam cenné venkovní vítězství.

Florbalová akademie MB vs FBC Panthers Liberec 7:8pp (1:1  3:4  3:2  0:1)

Jan Obermann, 07.11.2022 15:58