FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Elévové se bavili v České Lípě

V sobotu 24.9. jsme rádi využili pozvání FBC Česká Lípa k přátelskému turnaji elévů a zajeli jsme se pobavit florbalem do jejich krásné sportovní haly. Z důvodu mnoha absencí byl sestaven tým o 10-ti hráčích z kategorií přípravky, elévů a ml. žáků.

Odehráli jsme 3 utkání na 2x10 minut a 3 utkání na 3x7 minut, kdy soupeřem nám byly týmy FBC Česká Lípa white, FBC Česká Lípa blue a 1. FBK DDM Děčín.  Nějaké branky jsme dostali, o něco více vstřelili, vystřídali jsme 4 brankáře a nakonec z toho byly 2 výhry, 2 remízy a 1 porážka.

Díky všem hráčům za super výkony, rodičům za dopravu a těším se v neděli 16.10. kdy to vypukne naplno. 1. kolo Ligy elévů opět v České Lípě.

Jan Abrt, 26.09.2022 08:35