FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Muži A se ze západu Čech vrátili se třemi body

Na nejdelší letošní výjezd se vydali muži Pantherů třetí listopadovou sobotu. Čekal je výlet až do dalekých Františkových Lázní, kde se utkali s týmem Sokolova.

Po naprosto hororové první třetině sobotního zápasu se Sokolovem, kterou muži prohráli 4:0, přišel výrazný progres a především díky zlepšenému výkonu v závěrečné části zápasu, sahali až do poslední minuty po remíze. Bohužel se tak přes obrovský závěrečný nápor a spoustu šancí nestalo, a tak díky špatnému úvodu podlehli Sokolovu 4:5. Další černou kaňkou na tomto zápasu bylo zranění našeho finského snajpra Teemu Tuhkanena, který si ošklivě podvrkl kotník a na nějaký čas si od florbalu odpočine.

K nedělnímu utkání se muži přesunuli do Plzně, kde je čekalo utkání s dosud vedoucím týmem Florbalová škola Plzeň. Muži pouze v 9 zdravých hráčích do pole (z toho dva hráli ještě se zdravotním omezením) předvedli nejlepší, letošní výkon a po skvěle takticky zvládnutém utkání si připsali tři body za výhru 2:4. Vyzdvihnout musíme především výkon skvěle chytajícího Standy Kolomazníka, který k zisku bodů přispěl měrou vrchovatou.

Další zápasy čekají muže první prosincový víkend, kdy se na hale míčových sportů utkají s Děčínem a týmem Koberov.

Jan Obermann, 20.11.2017 20:15