FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Muži nejprve zvládli derby, následně předvedli nepovedený výkon v Praze

Muži Pantherů se před nucenou Covidovou přestávkou představili v pátek 9. října na Aréně v Liberci, kde jim byl soupeřem B tým FBC Liberec.

A nutno říci, že zápas to byl jak řemen. Farma FBC měla soupisku nabitou k prasknutí mladými vlčáky, naopak Panteři tradičně bojovali v 10lidech. Utkání přineslo nadprůměrnou divizní podívanou, ve které za delší konec tahali muži Panterů, a byť FBC v závěru  mohutně dotahovalo, Panteři si výhru, po výsledku 7:6, vzít nenechali.

V Sobotu pak čekal muže zápas v Praze proti Panthers Praha B. Bohužel se v tomto utkání zřejmě projevila větší marodka v týmu libereckých, neboť do zápasu nastoupili po nějakých 17hodinách od konce předchozího vysilujícího zápasu, a nutno říci, že od začátku opravdu nestíhali.

Navíc netradičně zvlhl libereckým šelmám i střelecký prach, když se tentokráte nedařilo ani obvyklým útočným tahounům, a tak výsledkem nemohlo být nic jiného, než první, a zcela zasloužená porážka v sezoně po výsledku 11:6. Snad v naplánované pauze naberou hráči dostatek fyzických sil i kolektivní imunitu, abychom se všichni brzy potkali na hřišti.

Jan Obermann, 11.10.2020 16:30