FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Muži po prvních dvou kolech stoprocentní

Domácím dvojzápasem odstartovali divizní sezónu muži A. V sobotu i neděli se jim střelecky dařilo, když soupeřům nastříleli dohromady 24 branek.

Mužskému "A" týmu Panterů začala v polovině září sezona dvojutkáním proti Jablonci n. Nisou a Jičínu.
Již tradiční derby s Jabloncem přineslo poměrně vyrovnanou podívanou s bojovným výkonem omlazeného týmu z Jablonce. Od druhé části si domácí Panteři udržovali mírný náskok, který nakonec přetavili ve 3bod po výsledku 10:7.

Hned den na to, v neděli 19.září přijel do Liberce, na halu Míčových sportů Jičín. Úvod uktrání se hostům vydařil a po první třetině svítil na ukazateli skóre výsledek 3:3. Od druhé části ovšem domácí Panteři výrazně přidali a po gólových hodech ve druhé a třetí třetině smetli soupeře z Jičína po výsledku 14:5.

1.kolo / sobota 18.9.2021 / 17:45 / Hala míčových sportů Liberec (Aréna)
FBC Panthers Liberec vs. FLORBAL JABLONEC / 10:7

Online zápis

2.kolo / neděle 19.9.2021 / 16:30 / Hala míčových sportů Liberec (Aréna)
FBC Panthers Liberec vs. KM automatic FBK Jičín / 14:5

Hned následující víkend čeká liberecké šelmy výjezd do Rtyně v Podkrkonoší a v neděli pak derby s místní Fbc Liberec B. To se bude hrát v neděli 26.9. od 18:15 na hale ZŠ Dobiášovi. Na tribuny jste samozřejmě všichni srdečně zváni.

Tomáš Szabo, 20.09.2021 11:52