FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Článek

Panterčata BLACK se vydala až do Ústí nad Labem

Na dlouhý ligový výjezd se v sobotu 25.11. vydala panterčata až do Ústí nad Labem. Cesta podél druhé nejdelší české řeky a její okolí vybízela k zeměpisným i technickým otázkám dospěláků směrem k našim ratolestem. A některé odpovědi nás věru pobavili. Ale do ústeckého kraje jsme vyrazili především za florbalem.

Protože jsme obě družstva hráli opět ve stejné časy, tak pár glos ke hře Blacků.

Na ty číhala v prvním zápase Česká Lípa. Od začátku jsme si šli s jistotou za výhrou a s podporou soupeře, který dvakrát zacílil i do vlastní brány jsme byli po závěrečném hvizdu ve vítězném rozmaru. Scoreboard Panthers:Č.Lípa 8:2.

Do druhého zápasu jsme se chystali s ostražitými drápky na silný Litvínov. V zápase, ve kterém se zdálo být v jednu chvíli rozhodnuto v náš prospěch jsme nedlouho před koncem najednou prohrávali. V koncovce však zaúřadovala „legie zkázy“ – Koli, Paty, Ňéma a svými přesnými projektily dokázala zajistit nečekané vítězství. Scoreboard Panthers:Litvínov 7:6.

A třetí zápas opět silný protivník. Domácí Ústí nad Labem. I když jsme se dlouho drželi v těsném kontaktu, tak nás hostitelé v pistolnické show přestříleli. Scoreboard 11:14.

Závěrem: Proti Lípě, která má vždy silná družstva jsme si dokázali, že jsme se dostali na úroveň, kdy už také něco umíme. Proti Litvínovu jsme dokázali zaskočit lepšího soupeře a výhra byla z kategorie šťastných. Na Ústí jsme zkrátka neměli, ale hrálo se až do konce a nic se nevzdávalo. Post týmové jedničky v brance zaujmul Vojta Doubrava, premiéru si odbyla Štěpánka Nyklová v poli a my trenéři si odnesli další cenné poznatky k dalšímu směřování a rozvoji našich mládežníků.

Sestava Black: Doubrava V. – Kolář V., Patočka T., Němeček F., Doubrava Š., Machart J., Svobodová A., Nyklová Š., Drbohlav D., Koutecký P.

Martin Němeček, 27.11.2017 22:30

Další články

Dnešní den vstoupili do ligových zápasů i naši nejmladší - PŘÍPRAVKA

Dnešním dnem vstoupila do ligových zápasů i naše nejmladší kategorie – PŘÍPRAVKA.Martina Sluková, 13.10.2018 15:37

Nábor mládeže na Sport Live 2018

Sobota 8.září od 9 do 17 hodin Home Aréna Liberec - stánek číslo 9Tomáš Szabo, 06.09.2018 08:27

Rozpis tréninků 2018/2019

Plán rozpisu tréninků a termíny víkendových turnajů.Tomáš Szabo, 30.08.2018 09:19

Soustředění mládeže ve Sport Parku Liberec

Tradiční před sezónní soustředění mládeže klubu FBC Panthers Liberec v areálu Sport Parku Liberec. V termínu od pondělí 27. srpna do pátku 31. srpna 2018 pro kategorie přípravky a elévů, tj. ročníky 2008 a mladší.Tomáš Szabo, 22.04.2018 21:19

Turnaj přípravky Black v Železném Brodě

Společně s oranžádami hráli ve stařičké železnobrodské hale i blackové Panthers. Taktéž jejich sestavu ovlivnila početná marodka. Ale co se dělo…Martin Němeček, 03.02.2018 15:39