Oficiální stránky florbalového klubu

Článek

Turnaj v České Lípě

Další důležité body pro Panthery (více v článku).

Sváteční den, 17. listopad, strávili "strži" v České Lípě, kam vyrazili v rámci 5. kola Libereckého přeboru starších žáků. Tentokrát změřili své síly s týmy FBC ZŠ Mimoň Česká Lípa a FBC Liberec C.

K prvnímu zápasu nastoupili v 11:00 hod. proti borcům z České Lípy. Prvotní obava z tradičně "ospalé" první třetiny byla výkonem našich hráčů rozptýlena ihned po úvodním hvizdu rozhodčího. Pantheři se do svého soupeře pustili odvážně hned od prvních sekund zápasu a přehrávali jej po všech stránkách. Odpovídalo tomu i skóre po první třetině - 4:0 pro Panthery.

V následujících dvou částech hry Pantheři drželi vysoké tempo a předváděli pohledný florbal. Díky tomu soupeře jednoznačně přehrávali, a tak na konci zápasu svítilo na ukazateli skóre 10:0.

Ve 13:00 hod. nás čekal zápas proti FBC Liberec C. První třetina byla víceméně vyrovnaná, ovšem důležitý první gól vstřelili naši borci. Po první třetině tedy stav 1:0.

Ve druhé třetině začínali mít Pantheři navrch. Obrana pracovala téměř bezchybně a likvidovala všechny pokusy soupeře o dobytí naší branky. K tomu útočníci přidali další dvě branky, a tak byl stav utkání po druhé části 3:0.

Třetí část přinesla několik vyloučení na straně soupeře, kdy hráči neudrželi nervy na uzdě a nevhodně komentovali výroky rozhodčího. K tomu se navíc naplno rozjel pantheří stroj na góly, a tak při závěrečném hvizdu rozhodčího byl stav 7:0 ve prospěch Pantherů.