FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

V neděli vyjeli mladší žáci 3plus1 do nedalekých Semil

V neděli 22. října vyjeli mladší žáci (3+1) k zápasům Přeboru mladších žáků - skupina 2 do nedalekých Semil. Největší změna se udála v brance kde chytal předchozí zápasy Petr Průšek a místo něj si odbyl premiéru Vojtěch Šetek.

K prvnímu zápasu naši žáci nastoupili proti domácím SCC SEMILY kterým jsme měli možnost oplatit porážku z předchozího zápasu (5:3). Zápas lépe začal pro hráče Panthers kteří si počínaly zkušeně a soupeře přehrávaly což se projevilo i na skóre které bylo po prvním poločase 4:2. Druhá půle pokračovala stejně dobře jako první a naši hráči přidaly další branky, ale svou hru zlepšil i soupeř který začal hrozit a vytvářet si šance které úspěšně lapil skvěle chytající Vojtěch Šetek. Po závěrečném hvizdu rozhodčího bylo skóre 8:4 pro naše mladé šelmy a oplatily tedy domácím SCC SEMILY prohru z předchozího zápasu.

FBC Panthers Liberec ORANGE - SCC SEMILY 8:4 (4:2)

Druhý zápas proti FBC Šluknovsko Česká Lípa nebyl z našeho pohledu vůbec povedený. Došlo k tomu čeho se trenérské duo obávalo a to k podcenění soupeře a to jak díky předchozí výhře tak díky malému počtu hráčů na straně soupeřů. I přes to že soupeř dorazil pouze s pěti hráči držel naše šelmy daleko od své branky a samy udávali tempo hry. Naším hráčům se nedařilo vůbec nic a především hra v obraně měla opravdu velké mezery což se projevilo i na skóre po 10 minutách 2:8. Druhý poločas pokračoval v naprosto stejném obraze jako první půle s konečným skóre 5:15.

FBC Šluknovsko Česká Lípa - FBC Panthers Liberec ORANGE 15:5 (8:2)

Po druhém na prosto nepovedeném zápase byla v šatně menší bouřka a spousta vysvětlování jak by jsme měli hrát. I přesto se začátek dalšího zápasu vezl na vlně předchozího zápasu a soupeř FBC Lomnice si brzy vypracoval luxusní náskok a první půle skončila s hrozivým skóre 1:7 pro naše soupeře. O přestávce trenéři opět nabádaly hráče k větší aktivitě. A proslov měl tentokrát úspěch hra se vyrovnala. Ale i přesto se naši hráči nedokázali příliš gólově prosadit a především díky individuální kvalitě dvou hráčů góly dávaly především hráči Lomnice. I přes herní zlepšení v průběhu zápasu jsme skončily na straně poražených s konečným skóre 3:13

FBC Panthers Liberec ORANGE - FBC Lomnice 3:13 (1:7)

Děkujeme velké podpoře diváků a pořadatelům.

Ondřej Pohnán, 24.10.2017 21:50