FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

01.02.2020 turnaj přípravky v České Lípě

01.02.2020 turnaj přípravky v České Lípě

První únorovou sobotu vyrazila naše banda nejmenších Pantherů na další ligový turnaj. V pátek měly děti pololetní prázdniny a tak jsme odpočatí v sobotu v osm hodin ráno vyrazili směr Česká Lípa.

První únorovou sobotu vyrazila naše banda nejmenších Pantherů na další ligový turnaj. V pátek měly děti pololetní prázdniny a tak jsme odpočatí v sobotu v osm hodin ráno vyrazili směr Česká Lípa.

Tým ORANGE (ve složení 6 hráčů + 1 gólman + 1 úplný nováček po dvou trénincích) čekali tradičně tři soupeři.

Sestava: Ondra Kracík, Evička Žurková, Míša Malinský, Vojta Kavan, Hýňa Koutník, Kája Valášek, Zuzka Šebestová a Adam Adam, náš nováček (a fakt se takhle jmenuje, to není chyba😉). Rozkoukal se rychle a byl platným hráčem.

Po rozcvičce jsme se v šatně sešli na "bojovou" poradu. Na otázku: "Kdo si chce dnes zachytat?" se, jako tradičně, přihlásili téměř všichni 🖐🖐🖐🖐🖐😁.   Nakonec jsme se domluvili na pořadí Ondra, Evička a na závěr Míša.

No a protože děti pořád mluví o těch "čelenžích"... (CHALLANGE = těžká výzva)... tak jsme si pro každý zápas jednu vymysleli 💪👍.

Do prvního zápasu s Koberovskými Klokany jsme naskočili větším skokem než samotní klokani 🦘. Díky chuti splnit challange a vzrůstově menším soupeřům máme ve výsledku poprvé dvouciferné číslo. Natěšený gólman Ondra si na míček ani moc nesáhnul. Výhra 10:2 😎 a radost z prvního zápasu obrovská.

Druhý zápas nám byly soupeřem děti z naší šatny a to FBC Liberec pink. V sezóně jsme se s nimi potkali poprvé a i když konečný výsledek nebyl v náš prospěch, tak jsme byli spokojení. 8:4 pro soupeře.

Poslední zápas s Českou Lípou, kterou se nám v letošní sezóně ještě nepodařilo porazit, jsme si šli užít a samozřejmě se kousnout a splnit tu naši další challange. A my to dali 👏👍8:7. Tribuny šuměly, rodiče fandili, bubnovali, hra byla "infarktová", ale krásná.

Holky, kluci, řidiči, fanoušci všem díky! 

Příště 22.2. na domácí půdě v roli pořadatelů!!! V příštím týdnu zveřejníme další informace. Zapište si do kalendářů a hlídejte naší facebookovou skupinu.


Martina Sluková, 06.02.2020 14:25

Další články

VESELÉ VÁNOCE přejí Panteři

Krásné, klidné a pohodové Vánoce. Mnoho osobních i sportovních zážitků v novém roce 2022 přeji Panteři.Tomáš Szabo, 24.12.2021 12:00

Turnaj přípravky na ZŠ Dobiášova

Po nekonečných změnách rozpisů, týmů, zápasů, časů, ale i trenérů, se v sobotu ráno sešlo sedm statečných panterů na hale Dobiášova k dalšímu turnaji a třem ligovým zápasům.Tomáš Szabo, 21.11.2021 14:01

Panteří rodinka se rozrostla o další dva členy :-)

mezi záplavou negativních zpráv, které se na nás deno denně valí přinášíme i jednu zprávu velice pozitivní.Jan Obermann, 19.10.2021 13:37

Rozpis tréninků 2021/2022

Nejen zpátky do školy, ale i zpátky za sportem se v září děti vrací. Přinášíme rozpis tréninků na sezónu 2021/2022. Začínáme v podstatě až od celého školního týdne, pondělí 6.září.Tomáš Szabo, 25.08.2021 08:00

Nábor hráčů a hráček na SportLive

V sobotu 4.září v Home Credit Aréně od 9h do 16h. Mládež od přípravky až po juniory, ale třeba i tatínkové mužského "áčka" nebo "béčka a dokonce i maminky do Panthers Cats 🙂Tomáš Szabo, 24.08.2021 11:54