FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Další kolotoč zápasů nás čekal v sobotu 22.2.2020

Další kolotoč zápasů nás čekal v sobotu 22.2.2020

Ten kdo přišel neprohloupil 😃

Další kolotoč zápasů nás čekal v sobotu 22.2.2020 na sportovní hale v Liberci.

Ten kdo přišel neprohloupil 😃

Krásné dopoledne plné florbalu, pohledných akcí a spousta gólů, to vždy slibuje turnaj přípravek.

A nyní jsme tuto parádu mohli organizovat i my v Liberci.

Za tým Blacků nastoupili v této sestavě: Šebestová Z., Nyklová Š., Žurková E., Koutník H., Basl M., Malinský M., Zhouf F., Kreml T., Kysela T. a Kracík O.

Tradiční nálož tří zápasů jsme absolvovali i při tomto turnaji. Postupně jsme změřili síly s týmy: FBC Liberec grey, FBC Lomnice a FBC Česká Lípa hearts.

V poměrně početné sestavě jsme sehráli ve všech třech utkáních téměř vyrovnané souboje. V žádném ze zápasů se nám nepodařilo zvítězit, ale to není úplně nejdůležitější.

Jsme nadšení z každého pokroku, které naše naděje dosahují a to že se nám bez větších problémů zapracovávají do týmu nováčci, nás těší ze všeho nejvíc.

Zkoušíme hráče na všech pozicích, aby si uvědomovali, že není důležité jen střílet góly, ale umět pěkně nahrát nebo umět překazit soupeři ve skórování, to vše je dnes velmi žádané „zboží“, které si naši nejmladší postupně zažívají a osvojují si ho tak jak jim dovolují jejich možnosti.

Já bych chtěl vyzvednout spíš „výkony“ rodičů a příbuzných. Jsem rád, že trénuji v našem klubu a máme tak skvělé rodiče. My trenéři se můžeme snažit naučit děti schopnostem a dovednostem, které potřebují, aby hrály dobrý florbal. Je to někdy těžké, ale od toho jsme tady, aby se to podařilo.

Na Vás „rodičích“ je mnohem složitější úkol, a to připravit děti k tomu, aby uspěly. Uspěly ve škole, ve vztazích, v práci, ve sportu a vlastně v celém životě. Někdy neřešitelný úkol 😃 ale je to jen úhel pohledu. Prosím, učte děti být „fair play“. To je z mého pohledu to, co dnes chybí spoustě lidem.

Chtěl bych poděkovat všem, kteří nás v sobotu přišli podpořit, ať už zapojili svaly, hlavu nebo jen oči a hlasivky 😉 věřte, že to je pro děti ten nejlepší příklad, jak by se to mělo dělat.

A další poděkování míří ke kolegům trenérům, kteří nám vždy rádi vypomáhají s pozicí rozhodčích. 

Další turnaj nás čeká již za měsíc, 21.3.2020 na ZŠ Dobiášova. Pokud budete mít čas a chuť, budeme rádi za každého fanouška, který přijde držet palce našim nejmladším šelmám ;-)

Jan Burkoň, 24.02.2020 14:36

Další články

VESELÉ VÁNOCE přejí Panteři

Krásné, klidné a pohodové Vánoce. Mnoho osobních i sportovních zážitků v novém roce 2022 přeji Panteři.Tomáš Szabo, 24.12.2021 12:00

Turnaj přípravky na ZŠ Dobiášova

Po nekonečných změnách rozpisů, týmů, zápasů, časů, ale i trenérů, se v sobotu ráno sešlo sedm statečných panterů na hale Dobiášova k dalšímu turnaji a třem ligovým zápasům.Tomáš Szabo, 21.11.2021 14:01

Panteří rodinka se rozrostla o další dva členy :-)

mezi záplavou negativních zpráv, které se na nás deno denně valí přinášíme i jednu zprávu velice pozitivní.Jan Obermann, 19.10.2021 13:37

Rozpis tréninků 2021/2022

Nejen zpátky do školy, ale i zpátky za sportem se v září děti vrací. Přinášíme rozpis tréninků na sezónu 2021/2022. Začínáme v podstatě až od celého školního týdne, pondělí 6.září.Tomáš Szabo, 25.08.2021 08:00

Nábor hráčů a hráček na SportLive

V sobotu 4.září v Home Credit Aréně od 9h do 16h. Mládež od přípravky až po juniory, ale třeba i tatínkové mužského "áčka" nebo "béčka a dokonce i maminky do Panthers Cats 🙂Tomáš Szabo, 24.08.2021 11:54