FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Dorostenci mají po druhém herním víkendu jeden bod

dorostenci Panterů mají po čtyřech odehraných utkáních zatím pouze jeden bod za úvodní remízu 5:5 s týmem Turnova.

V dalších utkáních podlehli nejstarší panteří mláďata nejprve Jablonci v poměru 7:2 a o posledním víkendu, také Semilům (3:8) a Šluknovu-Česká Lípa 4:9. Ani v jednom z výše zmíněných zápasu Panteři herně nepropadli, avšak zbytečné chyby a snad a nezvládnuté poslední třetiny zápasů, stály dorostence lepší výsledky.

O další body se mladé šelmy pokusí v půlce listopadu, kdy na Hale míčových sportů přivítají Nový Bor a Fbc Liberec.

Jan Obermann, 04.11.2019 23:50

Další články

Dorostenci nejprve těsně prohráli, aby následně přidali třetí výhru v sezoně

Dorostenci Fbc Panthers Liberec zajížděli v půli prosince na turnaj do zasněžených Semil, kde jim soupeřem byli nejprve domácí borci a následně je čekal zápas proti České Lípě.Jan Obermann, 16.12.2019 00:20

Dorostenci uhráli na Turnaji v Tanvaldu pouze bod

dorostenci Panterů se první prosincový den představili na turnaji v Tanvaldu, kde se postupně utkali s týmy Turnova, Fbc Liberec B a Jablonce.Jan Obermann, 02.12.2019 21:41

Dorostenci na domácí hale zabrali a 2x zvítězili

Ve slavnostní listopadovou neděli, konkrétně 17. se dorostenci Panterů představili na domácí hale Míčových sportů v Liberci, kde se postupně utkali s týmy Nového Boru a Fbc Liberec.Jan Obermann, 17.11.2019 18:20

Všichni Panteři v oranžovém do Jablonce!!

Chtěli bychom pozvat všechny panteří členy, rodiče, sourozence, příznivce či kamarády, kteří mají oranžovo-černé srdce a měli by chuť si pořádně zafandit a vytvořit důstojnou atmosféru regionálnímu derby, na zápas, který se koná 23/11/2019 v 17:30 v Městské hale v Jablonci nad Nisou.Jan Obermann, 12.11.2019 18:40

Rozpis tréninků 2019/2020

Níže přinášíme rozpis tréninků na novou sezónu. Podrobné rozpisy tréninků a zápasů jsou na stránce jednotlivých kategorií. Start jednotlivých tréninků kategorií je od 3. do 9. září.Tomáš Szabo, 24.08.2019 12:36