FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Dorostenci se vezou na vítězné vlně

Poslední lednová sobota patřila turnaji dorostenců, kteří sehráli dvě velmi pěkná utkání s netradičními soupeři.

První zápas jsme změřili síly s týmem BK Real Roudnice n/L. Začátek zápasu byl z naší strany trochu nervózní a během 10 minut jsme hráli 2 oslabení. To druhé soupeř potrestal a ujal se vedení. Do konce třetiny jsme však stihli vyrovnat. Hra byla velmi vyrovnaná a bojovalo se o každý kousek hřiště. Z nenápadné střely se nám podařilo ve druhé třetině odskočit soupeři a hubené vedení jsme udrželi do konce třetiny. Ve 3 třetině jsme zkušeně drželi míček na svých florbalkách a nepustili soupeře do vážnějšího tlaku. Postupně jsme navyšovali naše skóre a dokráčeli si tak pro cenné 3 bodíky za výhru 5:1.

Druhým soupeřem nám byly ASK Lovosice – LFP „B“

Další velmi pěkné a vyrovnané utkání, které lehce brzdili 2 mladí a ne příliš zkušení rozhodčí. O výsledku zápasu v náš prospěch rozhodla 2 třetina, kterou jsme vyhráli 3:1. Emotivní závěr třetí třetiny a pár zbytečných vyloučení na naší straně znamenalo příležitost pro Lovosice dorovnat stav, ale i oni dohrávali zápas v emocích a tak se spíš diskutovalo než hrálo. Závěr jsme si již jako tradičně pohlídali a s míčkem pod kontrolou nedovolili Lovosicím závěrečný tlak. Výhra 5:4 znamenala další 3 bodíky a prodloužení šňůry vyhraných zápasů.