FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Junioři byli úspěšní jen z poloviny

poslední předvánoční vystoupení zvládli v neděli 13.prosince panterští junioři. V Turnově jím byli soupeřem týmy Jablonec a Českého Dubu.

Florbal Jablonec vs Fbc Panthers Liberec 3:4 (1:2 0:0 2:2)

Proti Jablonci šlo o velmi vypjatý zápas, kde sice dvě třetiny byla nouze o branky, ale rozhodně ne tvrdé střety, vyloučení, dramatické situace, nebo trestná střílení.  Do vedení šli v utkání hráči Jablonece, ovšem na tento počin zareagoval panterský snajpr Filip Haken, který proměnil obě nařízená trestná střílení a navrch přidal ještě jednu pumelici z levého křídla (1:3).

Ve třetí periodě se Jablonec obdivuhodně vrátil do zápasu a dvěma rychlými zásahy v oslabení srovnal skóre na 3:3. Poslední slovo, ale měli nakonec přeci jen Panteři, když těsně před koncem překlopil vítězství na jejich stranu Kuba Erlebach.

Fbc Panthers Liberec vs SC Podještědí Český Dub 4:8 (1:2 1:4 2:2)

do druhého matche vstoupili lépe Panteři, když skóroval opět Haky, nicméně poté už převzali iniciativu hostující hráči. Naopak Panteři vypadli úplně ze hry a jen díky výbornému výkonu Matese v bráně prohrávali po dvou třetinách "jen" 2:6.

V poslední části mladé šelmy ještě zabojovali, ale na více, než na korekci výsledku na 4:8 to bohužel již nestačilo.

Jan Obermann, 14.12.2021 20:35