FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Junioři domá úspěšní jen napůl a přepustili první místo v tabulce Děčínu

další domácí turnaj pro panerské juníky a opět se nepodařilo přetavit zápasy v plný počet bodů.

Fbc Panhters Liberec vs Fbc Liberec B 9:6 (4:2  1:1  4:3)

domácí šelmy byli od počátku dravější a o trochu lepší, nicméně i hosté zahráli kvalitní match a tak byla na palubovkách Homecredit Arény vidět velice interesantní podívaná.

Fbc Panhters Liberec vs FBC Vipers Most 9:10 (3:4  4:3  2:3)

naopak druhý zápas mlaďoši vyloženě podcenili, kdy první třetinu proflinkali a ač se ve zbytku zápasu snažili a skóre vyrovnali, tak v poslední minutě při snaze o stržení vítězství na svoji stranu chybovali a soupeř vsítil vítěznou branku.

Díky porážce, tak junioři přepustili první místo v tabulce Děčínu a budou muset v závěrečných kolech doufat v jeho zaváhání.

Jan Obermann, 05.03.2023 16:42