FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Junioři na úvod sezóny dvakrát prohráli

Historicky první zápasy Panhterské juniorky, přinesly pěkné bojovné zápasy, nicméně nakonec se vždy radoval soupeř, který bojovné mladé šelmy v obou matchích přetlačil.

Fbc Panthers Liberec vs Florbal Jablonec 3:5 (0:3  3:1  0:1)

V prvním zápase sezony se mladí Panteři utkali se sousedy z Jablonce nad Nisou, ovšem především první perioda se libereckým mladíkům vůbec nepovedla a po zásluze ji prohráli 0:3. Ve druhé části přišlo výrazné zlepšení, které se odrazilo i na výsledku zápasu a tak byl po dvou třetinách stav zápasu 3:4.

V závěrečné části pohrdli Panteři dvě minuty trvající přesilovkou 5 na 3 a tak nakonec odešli ze zápasu poraženi.

Fbc Liberec B vs Panthers Liberec 7:4 (3:2  1:1  3:1)

Druhý duel juniorů přinesl vyrovnanou první třetinu, ve které šli Panteři dvakrát do vedení, nicméně liberecký sok na oba údery dokázal odpovědět a v závěru třetiny přidat ještě branku navíc a tak po úvodní periodě vedl 3:2. Prostřední část přinesla vyrovnanou bitvu a tak bylo jasné, že o vítězi rozhodne až poslední část zápasu.

V té se nejprve mladým šelmám podařilo vyrovnat, ale po zbytečných chybách umožnili soupeři odskočit znovu do vedení, které si zkušenější mladíci z benfiky fbc již nenechali vzít a po zásluze si došli pro 3 body za výhru 7:4.

Pantherům nezbývá nic jiného, než na tréninku více máknout, zaměřit se na přesilovky a doufat, že příště  se při vyrovnaném průběhu zápasu přikloní misky vah na jejich stranu.

Jan Obermann, 03.10.2021 19:28