FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Junioři přivezli z Tanvaldu 4 body a vyšvihli se do čela

do zasněženého Tanvaldu vyrazili panterští junioři k dalším dvěma zápasům své soutěže.

Prvním soupeřem naší omladiny byl tým Ústí nad Labem "B". Po dobré první třetině přišlo klasické polevení ve druhé části, aby nakonec zlepšeným výkonem ve třetí periodě dovedli Panteři zápas k vítězství 8:3.

Podobný obrázek nabídl i zápas proti Teplicím, se kterými se Panteři přetahují o vedení v tabulce. Výborná první třetina a vedení 4:1 pro liberecké, poté několik neproměněných šancí v druhé části, a korekce soupeře na 2:4. Do třetí části vstupovali Panteři oslabeni o dva hráče a Teplice je za to potrestaly dvěma góly a začínalo se znovu. Následovaly opět neproměněné šance Panterů a šťastná branka Teplic, které úplně otočily zápas. V závěru se i přes několik šancí podařilo Panterům už pouze srovnat, a tak se body dělily, po výsledku 5:5. I přes nespokojenost s remízou se junioři usadili na první místě jejich soutěže.

Jan Obermann, 25.11.2023 18:11