FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Junioři urvali historicky první vítězství

neděle 17.10. bude zapsána jako den, kdy junioři Fbc Panthers Liberec dokázali získat první body ve 2.lize.

Pojďme ale pěkně popořádku, nejprve se dopoledne juníci představili proti týmu ze Semil. Bohužel již od samotného začátku utkání tahali za kratší konec a po dvou smolných vlastních brankách prohrávali v úvodu 2.třetiny 1:4.

Semily byly lepší i ve zbytku zápasu, a když se k tomu přidal velmi dobrý výkon jejich strážce svatyně, odškrtli si Panteři 3. prohru v sezoně po výsledku 4:11 (0:3 2:4 2:4)

Ve druhém zápase čekal Pantery odpoledne Český Dub. Již od začátku střetnutí bylo jasné, že půjde o úplně jiný  zápas, ve kterém velmi dobré nasazení obou soupeřů slibovalo svižný a bojovný zápas.

Očekávání se naplnila beze zbytku. První branku utkání vstřelili liberečtí, aby Český dub v poslední vteřině první třetiny překlopil skóre na svou stranu. Ve druhé části nejprve Panteři srovnali krok, ale po zbytečné chybě v rozehrávce pustili do vedení opět soupeře..

Poslední část zápasu přinesla velký nápor mladých šelem, který byl zaslouženě korunován dvěma brankami ve druhé polovině poslední třetiny. Závěr pak Panteři zvládli zkušeně a připsali si tak první tři body do tabulky.

SC Podještědí Č.Dub vs Fbc Panthers Liberec 3:4 (2:1 1:1 0:2)

Jan Obermann, 17.10.2021 19:17