FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Junioři vytěžili ze dvou zápasů pouze bod

k dalším zápasům se vydali junioři Panthers do nedalekého Českého Dubu. Soupeřem jim byly týmy turnova a Fbc Liberec B.

První zápas s Turnovem nabídl divácky atraktivní přestřelku, kdy mladým šelmám nevyšly především vstupy do úvodních dvou třetin. Ač následně dotahovaly co jim síly stačily, na body to tentokráte nestačilo. Prohru 12:10 neodvrátil ani svou bodovou explozí Filip Haken (5+1) a tak nezbývalo, než se zasoustředit na druhý zápas s Fbc.

V tom jsme byli Panteři od začátku o krok napřed a prakticky celý zápas si udržovali mírné vedení. Bohužel špatně zvládnutý závěr utkání (dvě inkasované branky za poslední dvě minuty), sebrali Panterům naději na 3 body, a tak se museli spokojit pouze s remízou po výsledku 8:8.

Jan Obermann, 31.10.2021 14:35