FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Junioři zakončili sezonu remízou a těsnou porážkou

na poslední letošní turnaj cestovali junioři do Tanvaldu, kde se utkali s týmy Semil a Turnova

Proti Semilům nepředvedli mladí Panteři příliš dobrý výkon a tak oslabený soupeř dokázal ve třetí třetině smazat dvoubrankovou ztrátu a urvat bod za remízu 4:4.

Proti Turnovu se "juníkům" vůbec nepovedla první třetina, po které prohrávali 0:3. Od druhé periody, ale přišel naprosto jiný výkon a jen záslouhou brankáře Turnova byl po dvou třetinách stav 2:3 v neprospěch Panterů.

Ve třetí třetině mladé šelmy přidali další tři branky a zdálo se, že si kráčí pro vítězství, nicméně zbytečný faul v závěru a následná taktická nevyzrálost způsobily, že v jinak moc pěkném zápase podlehli Panthteři Turnovu 5:6

Jan Obermann, 10.04.2022 21:17