FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Mladší žáci BLACK - nepovedená rozlučka s kategorií mlžů

Mladší žáci BLACK - nepovedená rozlučka s kategorií mlžů

Mladší žáci BLACK - nepovedená rozlučka s kategorií mlžů

V sobotu 27. dubna sehrál tým mlžů BLACK poslední turnaj Ligy ml. žáků a pro většinu hráčů to byl i poslední ligový turnaj v této kategorii.

Vysledky: FBC Liberec 2:3, 1. DDM Děčín 4:5, Florbal Ústí 2:6

Na turnaj jsme se opět sešli v okleštěné sestavě, tedy se hrálo na 3 obránce a 2 útočné trojky. Ve všech utkáních, až na pár několikaminutových záblesků, se kluci nedokázali dostat ze své pohodlné zóny a utkání hráli ve svém tradičním tréninkovém tedy pomalém a nedůrazném tempu. V tomto se již těším na příští sezonu, protože jediným řešením je konkurence v týmu, která donutí hráče chodit pravidelně na tréninky, v soutěžním utkání odevzdat vše co v každém je.

Proti FBC Liberec i Ústí jsme vedli 2:0, ale toto vedení jsme brzy dokázali ztratit. Jediným světlým momentem turnaje byla 2. půle utkání s Děčínem, kde po stažení sestavy a osobním trestu 1 hráče dotáhlo 7 statečných stav 3:0 na remízu. Těsně před koncem jsme neproměnili trestné střílení a po zcela nepochopitelném vypnutí v návratu zpět do obrany soupeř vstřelil rozhodující branku.

Celkově utkání byla vyrovnaná, dokonce jsme někdy soupeře i přehráli, ale v naší hře postrádám u některých hráčů větší zápal, ochotu obětovat se pro tým. Stále děláme nepochopitelné chybky v obraně, snaha hrát skákavé míčky jen florbalkou, bránění soupeře na velkou vzdálenost, nedůraz před vl. brankou a obdržené góly z dorážek a naopak na druhé straně v útoku se k dorážkám střel nedostaneme.

Za celou ligu bych chtěl všem poděkovat, něco se povedlo, něco méně. Nyní nás čeká KRALUPYOPEN a NISAOPEN a od září ve starších žácích snad ve větším tréninkovém počtu.

Jan Abrt, 29.04.2019 07:36

Další články

Rozpis tréninků 2019/2020

Níže přinášíme rozpis tréninků na novou sezónu. Podrobné rozpisy tréninků a zápasů jsou na stránce jednotlivých kategorií. Start jednotlivých tréninků kategorií je od 3. do 9. září.Tomáš Szabo, 24.08.2019 12:36

Mlži BLACK - návrat do 1. koše

Mlži BLACK - návrat do 1. košeJan Abrt, 01.04.2019 07:39

Liga ml. žáků BLACK - 2. koš

Liga ml. žáků BLACK - 2. košJan Abrt, 18.03.2019 07:43

Mlži BLACK - Liga ml. žáků - oslabená sestava padá do 2. koše

V prázdninovou sobotu 2. března se vydala hrstka statečných BLACKů 8+1 na další kolo Ligy mladších žáků do Ústí nad Labem.Jan Abrt, 11.03.2019 11:22

Liga mladších žáků BLACK - tentokrát 2. místo

V sobotu 9.2.2019 jsme odehráli další kolo Ligy ml. žáků v hale ZŠ Dobiášova. Virová epidemie vyřadila duo tradičních hráčů a tak svůj první turnaj odehrál Martin Horák, ze stržů nám velice pomohl Jonáš Honzek a s týmem Orange došlo k výměně hráčů a tedy hráli Ondra Pimek a Jenda Přibyl.Jan Abrt, 11.02.2019 06:59