FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Turnaj přípravky na ZŠ Dobiášova

Turnaj přípravky na ZŠ Dobiášova

Po nekonečných změnách rozpisů, týmů, zápasů, časů, ale i trenérů, se v sobotu ráno sešlo sedm statečných panterů na hale Dobiášova k dalšímu turnaji a třem ligovým zápasům.

V prvním zápase proti domácímu Liberci jsme od začátku tahali za kratší konec, soupeř měl po ránu více energie a bojovnosti. A i když Anička dělala v brance krásnými zákroky co mohla, přestřelku jsme nakonec celkově výsledkově prohráli.

Druhý zápas proti Sokol Koberovy byl naopak od našich nejmenších v jiném zápalu a bojovnosti. Po ranní rozcvičce jsme soupeře prakticky nepustili k ničemu. A nejen, že děti vyhráli vysokým rozdílem, ale dokonce Adam Kavan v brance nepropustil soupeřům za svá záda ani jeden míček. Gratulace!

Třetí a poslední zápas s Českou Lípou byl zase o něčem jiném, tedy hlavně pro trenéry a diváky. Protože na hřišti to byl opravdový boj o každý centimetr hřiště a přestřelka, která se přelévala z jedné strany na druhou. Zápas zcela zaslouženě pro oba týmy nakonec skončil krásnou remízou, která byla ale určitě po tak krásném zápase pro všechny vítězstvím.

Další turnaj odehrají naši nejmenší panteři v neděli 5.prosince na domácím hřišti. Turnaj v hale míčových sportů na Aréně pořádáme, tak budeme i velmi rádi za pořadatelskou pomoc od rodičů.

Tomáš Szabo, 21.11.2021 14:01

Další články

Prague floorball cup Spring 2022

Prague floorball cup Spring 2022Martin Němeček, 16.05.2022 00:00

Čarodějnický turnaj přípravek zakončil letošní sezónu našich mladých nadějí

V sobotu, 30.4.2022 se odehrál poslední turnaj letošní sezóny u přípravky.Jan Burkoň, 03.05.2022 16:38

Příměstský kemp ve Sport Parku Liberec

Příměstský kemp mládeže pořádaný klubem FBC Panthers Liberec v areálu Sport Parku Liberec pro hráče i hráčky z řad florbalového klubu i neflorbalové veřejnosti. V termínu 22.-26. srpna (pondělí-pátek).Tomáš Szabo, 26.04.2022 15:15

Aprílový turnaj přípravek

První aprílovou sobotu se odehrál další turnaj přípravek.Jan Burkoň, 04.04.2022 10:57

Panteři mění svůj název a logo klubu

Vzhledem k platnosti nového zákona na ochranu zvířat vydaného už loni Ministerstvem domácích mazlíčků je nucen klub FBC Panthers Liberec změnit od 1.dubna název a logo klubu. Od tohoto data je totiž zakázáno použití jmen a obrázků zvířat pro sportovní a jiné účely.Tomáš Szabo, 01.04.2022 11:11