FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Závěrečný soutěžní turnaj Přípravky

Závěrečný soutěžní turnaj Přípravky

V sobotu 30.3.2019 si Pantheří přípravka zahrála svoje poslední soutěžní zápasy letošní sezony.

V sobotu 30.3.2019 si Pantheří přípravka zahrála svoje poslední soutěžní zápasy letošní sezony. Tentokrát jsme se postarali o turnaj my a hostili jsme naše soupeře ve sportovní hale v Liberci.

Na tento poslední turnaj jsme se sešli v naprosto rekordním počtu pantherčat, kdy 1. zápasy začínalo v jednom týmu 11 hráčů + golman a ve druhém týmu 10 hráčů + golman.

Blekové sehráli své zápasy postupně s FBC Liberec Grey (4:10), dále  s SCC SEMILY – Lvíčata (6:4) a závěrečný zápas je čekal proti FBC Česká Lípa white (4:10).

Oranžády změřily své síly s FBC Liberec wite (3:17), následovaly SCC SEMILY – Tygříci (5:15) a soutěžní sezonu jsme zakončili zápasem s FBC Šluknovsko Česká Lípa (4:3).

Obě družstva si poslední turnaj vychutnala, i když výsledkově to někdy trochu vázlo, nejdůležitější pro nás bylo, že si naši nejmladší začínají rozumět s hokejkou a míčkem a průběžně se nám zapracovávají i nováčci.

Malinkou kaňkou na tak pěkném hracím dni bylo chování některých fanoušků z cizích táborů. Bohužel všechny týmy nemají tak perfektní rodiče jako jsou u Pantherů a tak nezbývá nic jiného, než se s takovým chováním vyrovnat.

Sestavy:

Orange: Valášek K., Kasper D., Krejza T., Masini F., Doubrava Š., Koutecký P., Sluka L., Honzejk T., Basl J., Basl M., Koutník H., Kysela V.

Black:  Helebrant J., Helebrant T., Ranawat A., Nyklová Š., Malinský M., Kohun D., Papírník J., Hájek T., Drbohlav D., Žurková E., Šebestová Z.

První „Obrovské“ poděkování patří rodičům z řad Pantherů, kteří pomohli při organizaci celého turnaje v Liberci a také děkujeme za neustálou podporu vašich pokladů. Velmi si toho vážíme!!!

A druhé „Obrovské“ poděkování patří Ňémovi a Tondovi, kteří přiložili ruku k dílu a jako sudí na svých hřištích vládli pevnou rukou a mocnou píšťalkou ;-)

V následujících měsících budeme pilovat techniku a všestrannou pohybovou přípravu. V letních měsících máme na programu několik nesoutěžních turnajů a již tradiční soustředění na konci srpna.

Doufám, že s koncem soutěžních turnajů nepoleví návštěvnost našich tréninků a že budeme moci dále pracovat na připravenosti nejmenších Pantherů.

Jan Burkoň, 02.04.2019 10:29

Další články

Možnost vratky oddílových příspěvků za měsíc duben

Vážení rodiče, po nepříjemné době, kdy jsme díky COVID -19, museli omezit fungování našeho oddílu, pokračují opět tréninkové jednotky všech našich kategorií.Jan Obermann, 18.05.2020 18:30

Aktualizace rozpisu tréninků

Po rozběhu sportovišť Sport Parku Liberec přinášíme aktualizaci tréninkových jednotek. Změny jsou již platné.Tomáš Szabo, 12.05.2020 21:42

Od pondělí 11.května obnovujeme tréninky

Klub FBC Panthers Liberec v souvislosti s nařízením vlády a rozvolňování opatření obnovuje tréninkovou činnost.Tomáš Szabo, 06.05.2020 09:15

Vyjádření klubu k vládnímu rozvolňování

Průběžně sledujeme a řešíme vládní rozvolňování, jestli budeme moci začít do konce června ještě trénovat. Vše ale závisí na několika hlavních bodech. Tomáš Szabo, 29.04.2020 10:40

Tréninky Fbc Panthers Liberec napříč kategoriemi zrušeny do odvolání

Na základě BRS jsme bohužel nuceni rušit tréninky všech kategorií Panterů na všech halách a tělocvičnách. Toto nařízení platí až do odvolání.Jan Obermann, 12.03.2020 16:25