FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Dvě vichřice ve třetích třetinách přinesly Áčku pět bodů

neskutečné poslední třetiny předvedli muži A týmu ve víkendových zápasech.

v sobotu doma proti Jičínu začali Panteři dobře, dvakrát na začátku utkání vedli, nicméně postupem času přebral iniciativu soupeř a v průběhu celého zápasu si jičínští udržovali 2-3brankový náskok. Na začátku třetí třetiny odskočili hosté dokonce do vedení 4:8, nicméně nakonec přišel silný liberecký závěr, který domácí korunovali dvěma brankami v závěrečné power play a poslali tak utrkání do prodloužení. V tom překlopili utkání na svou stranu a připsali si důležité dva body po výsledku 10:9pp.

V neděli se téměř stejný scénář opakoval na venkovním utkání v Boleslavi, kde Panteři utekli do vedení 3:1, nimcéně po první třetině bylo skóre 4:4. Druhá třetina Panterům nevyšla (prohráli ji 3:0) a vypadalo to s nimi všelijak. Definitivní budíček pak přišel po boleslavské brance na 8:4. Následně Panteři spustili stejný uragán jako v sobotu a během deseti minut utkání otočili skóre na 8:10. V závěru se sice domácím podařilo ještě skorigovat, ale 3 body už zůstaly po výborné 3.části panterům z Liberce.

Jan Obermann, 29.10.2023 21:40