FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Muži doma dvakrát porazili Kadaň a vynutili si rozhodující pátý zápas!

mužskému A týmu se o víkendu podařil husarský kousek. V sobotu ve velmi oslabené sestavě, ale po skvělém výkonu, udolali Kadaň 9:7 a vynutili si tak čtvrtý zápas.

K tomu nastoupili Panteři v neděli 8.3. na Dobině posíleni o navrátilce do sestavy Pavla Hůzu, Jendu Krále a Filipa Munzara. A nutno dodat, že na hřišti to hned bylo znát. Po vyrovnané úvodní části (3:2), nasadili domácí k trháku ve druhé třetině, kterou ovládli 8:1, a tím bylo prakticky hotovo. Závěrečná třetina zápasu jen stanovila výši skóre na 16:6.

Rozřešení této série tak nabídne až závěrečný středeční match, který se odehraje od 19:30 v Kadani. Držte Panterům palce!!

Jan Obermann, 08.03.2020 23:35