FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Muži po prodloužení nestačili na Falcony

panteří áčko se po 14dnech představilo opět na palubovce Home Credit Arény, kam dorazili tým z Brandýsa nad Labem nesoucí názem Floorball Club Falcon.

Panteři nevstoupili do zápasu ideálně, neboť se soupeř v první třetině dostal dvakrát do vedení, nicméně domácí dokázali pokaždé zareagovat a do konce první části dokonce strhnout vedení na svou stranu (3:2).

Druhá část přinesla vyrovnanou podívanou, kdy každý z týmů přidal po dvou gólech,  a tak po 40minutách vedli domácí stále o jednu branku - 5:4.

Naopak do třetí části vstoupili Panteři doslova bohorovně. Iniciativu přenechali soupeři z Brandýsa který toho dokonale využil. Během 10minut nasázeli hosté domácím tři branky a dostali se do vedení 5:7.

V závěru Panteři přeci jen přepnuli na vyšší level a po snižující brance v 53.minutě se jim podařilo 4 vteřiny před koncem zápasu šťastně vyrovnat.

V prodloužení byli nakonec šťastnější Falcons, kteří hned ve druhé minutě skórovali a zaslouženě si tak odvážejí 2body za výhru 7:8 po prodloužení.

Za 14dní navíc čeká Pantery další těžká zkouška, když se představí na hřišti vedoucích Tigers Praha.

Jan Obermann, 24.10.2021 21:43