FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Muži v Kadani dvakrát prohráli a doma budou odvracet konec sezóny

Mužský "A tým" Panterů začal minulý víkend prvními dvěma zápasy play off Divize. Soupeřem jim byl tým Kadaně, který liberecké přivítal v sobotu i v neděli ve své domácí hale.

v sobotu sehráli Panteři s Kadaní velmi vyrovnané utkání, kde až do 45.minuty drželi vedení, nicméně v tomto zápase platilo staré otřepané, nedáš dostaneš, a potom co liberečtí neproměnili několik svých obrovských příležitostí v poslední třetině, ztratili zápas v poměru 8:5.

V neděli se začalo podle podobného scénáře jako v sobotu. Po první periodě vedli Panteři v Kadani 3:4. Od poloviny zápasu se domácí výrazně zlepšili, naopak Panteři své šance opět zahazovali a tak prohráli po divokém výsledku 14:8.

V sobotu 7.3. tak budou v domácí Aréně čelit nejen konci série, ale také konci celé sezony. Budeme rádi, když muže přijdete podpořit.

Jan Obermann, 03.03.2020 16:19