FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Muži z výjezdu vezou jen 3 body

muži Panterů se o prvním listopadovém víkendu nejprve předvedli v Hradci Králové, kde nastříleli Všestarům 14 branek, aby další den střelecky vyhořeli a prohráli v Kutné Hoře.

V sobotu muži odehráli utkání, které se proměnilo ve střelecký koncert. Po úvodní třetině, která skončila 0:2 pro liberecké, se strhla branková lavina a přihlížející diváci se nakonec dočkali 22 branek. Po výsledku 8:14 si Panteři zaslouženě připsali tři body a mohli pozitivně hledět k neděli, kdy je čekal zápas v Kutné Hoře.

Samotná neděle už ovšem mnoho radosti nepřinesla. Ve vyrovnané první třetině, ve které liberečtí nevyužili několik velmi dobrých šancí, nakonec v poslední minutě sami inkasovali nešťastný gól a do kabin tak šli s jednobrankovým mankem. Pokud v první třetině byli Panteři lepším týmem, tak ve zbytku zápasu naopak dominovala Kutná Hora a protože liberečtí nevyužívali ani ty největší šance, navíc přidali i chyby v defenzivě, odvezli si nakonec solidní příděl v poměru 10:3. Výsledek sice úplně neodráží dění na palubovce, nicméně 3 body zůstaly v Kutné Hoře zaslouženě.

Hned o následujícím víkendu čeká Pantery největší prověrka, kdy v sobotu od 14 hodin doma přivítají Hradec Králové, a v neděli vyrazí na venkovní střetnutí s Kolínem. Na domácí utkání jste samozřejmě všichni srdečně zváni, zápas se výjimečně odehraje na Dobiášce.
Jan Obermann, 04.11.2019 23:27