FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Spustili jsme nový web FBC PANTHERS LIBEREC

Spustili jsme nový web FBC PANTHERS LIBEREC

A je to tady - do sezóny 2017/2018 spouštíme novou verzi oficiálních internetových stránek klubu, které doznaly po několika letech opravdu radikálních změn. Všem nabídnou spoustu novinek a potřebných informací o dění v klubu FBC PANTHERS LIBEREC.

Jak už to většinou bývá, na každou změnu je potřeba si zvyknout. Věříme, že v tomto případě nenastanou žádné větší potíže a naše nové stránky si rychle zamilujete a oblíbíte. Nejzásadnější je změna designu a rozložení všech důležitých poznámek pro Vaši větší informovanost.

V sekci KLUB naleznete veškeré informace o nás a také důležité podklady pro naše hráče a hráčky.

Pro každou kategorii jsme přichystali samostatné sekce, kde kromě jiného najdete také detailní informace o soupiskách, termínech tréninků a rozpisech všech zápasů. Soupisky budou tvořeny z údajů, které budeme evidovat na profilech jednotlivých hráčů. Naším cílem je, aby každý hráč klubu FBC PANTHERS LIBEREC měl svoji vizitku, na které se o něm návštěvník stránek dozví plno zajímavostí a která bude představovat osobní kroniku jeho výkonů.

Představením nové podoby stránek pro nás však práce zdaleka nekončí. Musí se doladit ještě hodně maličkostí a v plánu jsou další vylepšení nejen pro hráče, ale také hlavně pro jejich rodiče. Čeká nás příprava velkého množství fotek týmů i hráčů, dále příprava již zmíněných hráčských profilů, statistik a řady dalších více či méně významných prvků.

Postupně budou každému hráči, respektive rodičům, vytvořeny přístupy do klubové sekce, kde budou přehledně informování o dění v klubu a o svých dětech. Nebude chybět možnost jednoduchého omlouvání z tréninkových jednotek apod.

Prosíme berte na vědomí, že stránky jsou zatím ve zkušebním provozu a mohou obsahovat chyby. Tímto bychom vás také chtěli poprosit o spolupráci. Pokud nějakou chybu či nesrovnalost objevíte, dejte nám prosím vědět na email: j.smutny@fbc-panthers.cz. V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se stránek se obracejte také na uvedenou emailovou adresu. Děkujeme.

Jiří Smutný, 18.10.2017 07:00

Další články

Florbalové vybavení od partnera EXE SPORT

Víš, že máme u našeho partnera EXE SPORT připravenou výhodnou nabídku?Tomáš Szabo, 12.05.2023 07:53

Sezóna 2022/23: začínáme v pondělí 5.září

Informace k nové sezóně. Rozdělení kategorií podle ročníků. Časy a místa tréninků.Tomáš Szabo, 21.08.2022 17:06

Panteři mění svůj název a logo klubu

Vzhledem k platnosti nového zákona na ochranu zvířat vydaného už loni Ministerstvem domácích mazlíčků je nucen klub FBC Panthers Liberec změnit od 1.dubna název a logo klubu. Od tohoto data je totiž zakázáno použití jmen a obrázků zvířat pro sportovní a jiné účely.Tomáš Szabo, 01.04.2022 11:11

z Panthera až do pozice nejlepšího střelce Superligy

přinášíme Vám exkluzivní rozhovor s nejlepším střelcem letošního ročníku Superligy Filipem Smutným. Ač věkem stále junior, dokázal soupeřova konta zatížit skvělými 34 brankami. Níže v článku si přečtěte rozhovor, který Panhterům Fíla poskytl.Jan Obermann, 12.03.2022 13:20

VESELÉ VÁNOCE přejí Panteři

Krásné, klidné a pohodové Vánoce. Mnoho osobních i sportovních zážitků v novém roce 2022 přeji Panteři.Tomáš Szabo, 24.12.2021 12:00