FBC PANTHERS LIBEREC

Oficiální stránky florbalového klubu

Spustili jsme nový web FBC PANTHERS LIBEREC

Spustili jsme nový web FBC PANTHERS LIBEREC

A je to tady - do sezóny 2017/2018 spouštíme novou verzi oficiálních internetových stránek klubu, které doznaly po několika letech opravdu radikálních změn. Všem nabídnou spoustu novinek a potřebných informací o dění v klubu FBC PANTHERS LIBEREC.

Jak už to většinou bývá, na každou změnu je potřeba si zvyknout. Věříme, že v tomto případě nenastanou žádné větší potíže a naše nové stránky si rychle zamilujete a oblíbíte. Nejzásadnější je změna designu a rozložení všech důležitých poznámek pro Vaši větší informovanost.

V sekci KLUB naleznete veškeré informace o nás a také důležité podklady pro naše hráče a hráčky.

Pro každou kategorii jsme přichystali samostatné sekce, kde kromě jiného najdete také detailní informace o soupiskách, termínech tréninků a rozpisech všech zápasů. Soupisky budou tvořeny z údajů, které budeme evidovat na profilech jednotlivých hráčů. Naším cílem je, aby každý hráč klubu FBC PANTHERS LIBEREC měl svoji vizitku, na které se o něm návštěvník stránek dozví plno zajímavostí a která bude představovat osobní kroniku jeho výkonů.

Představením nové podoby stránek pro nás však práce zdaleka nekončí. Musí se doladit ještě hodně maličkostí a v plánu jsou další vylepšení nejen pro hráče, ale také hlavně pro jejich rodiče. Čeká nás příprava velkého množství fotek týmů i hráčů, dále příprava již zmíněných hráčských profilů, statistik a řady dalších více či méně významných prvků.

Postupně budou každému hráči, respektive rodičům, vytvořeny přístupy do klubové sekce, kde budou přehledně informování o dění v klubu a o svých dětech. Nebude chybět možnost jednoduchého omlouvání z tréninkových jednotek apod.

Prosíme berte na vědomí, že stránky jsou zatím ve zkušebním provozu a mohou obsahovat chyby. Tímto bychom vás také chtěli poprosit o spolupráci. Pokud nějakou chybu či nesrovnalost objevíte, dejte nám prosím vědět na email: j.smutny@fbc-panthers.cz. V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se stránek se obracejte také na uvedenou emailovou adresu. Děkujeme.

Jiří Smutný, 18.10.2017 07:00

Další články

VESELÉ VÁNOCE přejí Panteři

Krásné, klidné a pohodové Vánoce. Mnoho osobních i sportovních zážitků v novém roce 2022 přeji Panteři.Tomáš Szabo, 24.12.2021 12:00

Panteří rodinka se rozrostla o další dva členy :-)

mezi záplavou negativních zpráv, které se na nás deno denně valí přinášíme i jednu zprávu velice pozitivní.Jan Obermann, 19.10.2021 13:37

Nábor hráčů a hráček na SportLive

V sobotu 4.září v Home Credit Aréně od 9h do 16h. Mládež od přípravky až po juniory, ale třeba i tatínkové mužského "áčka" nebo "béčka a dokonce i maminky do Panthers Cats 🙂Tomáš Szabo, 24.08.2021 11:54

Připravujeme možný restart tréninků

Sledujeme aktuální vývoj situace a připravujeme možný návrat k tréninkům. Podle prvních zpráv nařízení umožňuje sportování 20 osob venku. Bohužel situace se neustále mění.Tomáš Szabo, 10.04.2021 18:24

Veselé a pohodové Vánoce přeji Pantheři

.Tomáš Szabo, 21.12.2020 14:18